Tinder Benzeri Sohbet Odası Hizmeti Sunan Siteler

Genel Kültür

Tinder benzeri sohbet odası hizmeti sunan siteler dediğimizde aklımıza hep dating app diye isimlendirilen tanışma ve sohbet etme uygulamaları gelir. Bu uygulamalara günümüzün modern çöpçatan uygulamaları demek çok olasıdır. Size biraz tinder hakkında bilgi vereceğiz yazımızda.

Tinder, çoğu tanışma web sitesinin gerektirdiği süreci basitleştiren ücretsiz, konum tabanlı bir mobil tanışma uygulamasıdır. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirmeniz Facebook hesabınızı bağlayın, altı fotoğrafınızı seçin ve kısa bir biyografi yazın. İşte giriş yapmak bu kadar basittir.

Sonra oyun başlar. Uygulama, tercihlerinize göre bekarların fotoğraflarını gösterir. Eğer beğenmezseniz sola kaydırın veya beğendiğinizde isterseniz sağa kaydırın. Beğendiğiniz biri de fotoğrafınızda doğrudan kaydırdıysa, uygulama hemen size “Bu bir eşleşme!  ve sohbet etmeye başlamanız gerekiyor” diye bildirim gönderir.

Mobil tanışma uygulamalarının ciddi ilişki sağlayıp sağlayamayacağı hakkında birçok tartışma var. Aslında, birçok kişi, karşısındakiler bu kadar basit oldukları için onları yüzeysel buluyor. Belki de bu uygulamanın cazibesine ve çekiciliğine katkıda bulunan bir özelliktir. Durum ne olursa olsun, Tinder popülerdir ve kitlelere çevrimiçi randevu hizmeti sağlamıştır. Çevrimiçi randevu konusunda umutsuz düşüncelere sahip olan insanlar, basit uygulamayı indirmeyi, Facebook’a bağlantı vermeyi ve hızlıca kaydırmayı çok daha kolay bulurlar.

Gerçekten de hızlı bir bağlantı için Tinder’da bulunan bir sürü soru sorma ve kendinizi spesifikleştirme imkanı var. Ve eğer bu sorulara cevap verirseniz, sizi sağa kaydıran yani beğenen bir sürü kişi karşınıza çıkacaktır. İki kişi birbirini beğendikten sonra sohbet etme, gerçek hayatta buluşma, telefondan görüşme, sevgili olma gibi türlü seçeneklerde davranış karşınıza çıkar.

Tinder benzeri sohbet odası hizmeti sunan siteler ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.mekansizin.com/ sitesini ziyaret edin.

Bir cevap yazın