Sapanca Bungalov Evlerinde Kalmanın Avantajları Nelerdir?

Moda ve Yaşam

Sapanca Bungalov Evlerinde Kalmanın Avantajları Nelerdir?

Bungalov; bilhassa 2020’li yılların favorisi haline gelen bir konaklama seçeneğidir. Birçok insan; kalabalık otellerde kalmak yerine bungalov evleri tercih eder. Şehir merkezinde yer alan bir otelde kalıp trafik gürültüsü dinlemek yerine bungalov evlerde kalarak güne kuş cıvıltıları ile başlamayı tercih edebiliriz.

Bungalov ev arıyorsanız yolunuz ilk olarak Sapanca’ya düşmeli! Yıllardan bu yana sanayi faaliyetleri ile meşhur olan Sapanca; bilhassa son yıllarda turizm açısından da kendisini geliştirdi. Sapanca’ya geldiğiniz takdirde bungalov evlerde kalmayı tercih etmelisiniz. Bilhassa sapanca bungalov havuzlu seçeneklerine yüzde yüz hayran kalacaksınız.

Neden Sapanca Bungalov Evler Tercih Edilmeli?

Bungalov; tek katlı bir ev olarak bilinir. Çatı ile beraber 1.5 katlı olmasına da rastlanır. Bunun yanı sıra, yapımında başta ahşap olmak üzere organik malzemelerden yararlanılır. Bungalov evleri özel kılan detayların başında tahmin edebileceğiniz üzere doğa içerisinde olmaları gelir. Bazıları denize yürüme mesafesindedir. Buna ek olarak, bazılarının bünyesinde havuz vardır. Ayrıca, neredeyse hepsinde harika özellikleri ile dikkat çeken bir bahçe olduğunu da söylemek gerekir. Dağ manzaralı bungalov evler de insanların arkalarına yaslanıp tatilin güzelliklerinin tadını çıkarmalarını mümkün kılar.

Tüm yıl çalışıp yorulduktan sonra kafa dinlemek adına otelleri tercih etmemelisiniz. Otellerin kalabalık oluşu ve bilhassa çocukların gürültüsü sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Sapanca bungalov havuzlu konaklama seçenekleri ise size huzurlu ve sakin bir tatil vaat eder. Bu tür evlerde kalan kişiler; tüm sorunlarını şehirde bırakma ve yüzlerini doğaya dönme şansını yakalarlar. Sapanca bungalov havuzlu ev içerisinde veranda, geniş bir bahçe, bahçedeki oturma alanları ve hamak yer alır. Bir başka deyişle, insanların rahatı adına gerekli olan her detay düşünülmüştür.

Sapanca bungalov havuzlu evlere yılın hangi mevsiminde gelinir diye düşünmenize gerek yok! Çünkü, bu tür evler; yılın her mevsiminde ziyaret edebileceğiniz konaklama seçenekleridir. Örneğin, Sapanca; uygun iklim şartlarından dolayı her zaman tatil yapabileceğiniz bir ilçedir. Bunun yanı sıra, Bodrum veya Kaş gibi yerlerde bulunan bungalov evlerde ise daha çok yaz aylarında tatil yapılır. Sapanca bungalov havuzlu evlerin özellikleri de farklılık gösterir. Bazıları standart özelliklere sahip iken bazılarının lüks kategorisinde yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sapanca Bungalov Havuzlu Ev Fiyatları 2022

Güzel bir tatil yapmak akla harika bir fikirmiş gibi gelse de işin bir de ekonomik kısmı bulunuyor. Birçok kişinin aklında sapanca bungalov havuzlu evlerin fiyatları ne kadar sorusu yer alıyor. 2022 yılını tamamlamaya hazırlandığımız şu günlerde Sapanca Gazipaşa bölgesindeki bir bungalov için gecelik 7 bin 200 TL istendiğini söyleyebiliriz. Söz konusu ev havuzlu olmakla beraber 14 kişinin rahatlıkla kalabileceği büyüklüktedir. Bunun yanı sıra, Yanık bölgesinde altı kişinin kalması için uygun, ısıtmalı havuzlu bir ev için gecelik 2 bin TL istenmesine rastlanır.

Bir cevap yazın