Play Emulator Nedir

Teknoloji

Play Emulator, çoğu oyuncunun istediği ana özelliklerin tümünü sunan, çevrimiçi SNES oyunları oynamak için eksiksiz bir çözümdür.

Play Emulator’dan farklı olarak SNESLive, yalnızca SNES etrafında oluşturulmuş bir çevrimiçi öykünme sitesidir. Bu, web sitesinin özellikle konsola ve oyunlarına hitap etmesine, bir randomizer, en iyi 50 listesi ve türe göre oynanabilir oyunlar sunmasına olanak tanır.

SNESLive, Play Emulator’dan 300’ün biraz altında olan daha küçük bir oyun kitaplığı sunar, ancak daha az kabartmaya sahiptir- NBA Jam, Donkey Kong Country ve Mega Man 7 gibi mevcut oyunlar çoğunlukla popüler oyunlardan ve en iyi SNES oyunlarından oluşur.

SNESLive ve Play Emulator arasındaki en önemli fark, SNESLive’ın SNES emülatörünün Adobe Flash tarafından desteklenmesidir. Adobe’nin Flash için resmi desteğinin sonuna yaklaşmış olsak da SNESLive’ın oynatıcısının diğer platformlardan daha yumuşak ve daha az gergin olduğunu gördük.

SnesLive Nasıl Bir Menü Seçeneği Sunmaktadır?

SNESLive standart menü seçeneklerini sunar: Sıfırla, duraklat, durumu yükle/kaydet ve denetleyici yapılandırması. Varsayılan olarak, bu, denetleyiciden klavyeye kurulumdur:

Ancak SNESLive, diğer birçok çevrimiçi SNES öykünücüsünün desteklemediği bir seçeneği destekler: Netplay. Netplay, lobi tarzı bir çevrimiçi sistem aracılığıyla diğer oyuncularla çok oyunculu retro oyunlar oynamanın bir yoludur. SNESLive bir oyuncu adı sorar ve ardından oyun destekliyorsa oyuncuyu netplay odası listesine bağlar. Tek sorun, kişisel olarak hiç aktif bir oda bulamadığım için SNESLive’ın netplay topluluğu sınırda yok gibi görünüyor. Bu odada oyuncu koltuğunuz ile oyun oynamanız oyundan daha fazla keyif almanızı ağlayacaktır.

SnesLive Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

SNESLive’ın oyun kitaplığı Play Emulator ile karşılaştırıldığında yetersiz kalsa da oyuncular Flash tarafından desteklenen bir SNES emülasyon platformunun, SNESLive’ı ikisi arasında en iyi seçenek yapan performans avantajları sunduğunu görebilirler.

Web’e dağılmış düzinelerce çevrimiçi SNES öykünücü sitesi olsa da bunların çoğu Play Emulator platformunun aynı veya çok benzer bir görünümüdür. Bunlar arasında Play Emulator en fazla oyuna sahipken, SNESLive netplay ve alternatif, bazen daha yumuşak SNES emülatörü sunar. Play Emulator veya SNESLive olmayan favori bir çevrimiçi SNES öykünücünüz var mı? Eğer öyleyse, lütfen aşağıya bir yorum bırakın ve bunun faydalarını ve en sevdiğiniz SNES oyunlarını bize bildirin!

Bu yazımızda çevrimiçi oyun oynamak için gerekli olan en iyi SnesLive emulatorleri hakkında bilgi verdik. Bir sonraki yazımızda oppo reno telefonların özellikleri hakkında detaylı bir paylaşım yapacağız. Siz de yorumlar kısmından düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın