Medyum Behçet Hoca, Döngel ve Çevilgel Duasını Anlattı

Genel Kültür

Medyumlar hakkında merak edilen bir çok şey bulunmaktadır. Ancak en çok merak edilen konular ise medyumları direk ilgilendiren büyü ve özel dualar ile ilgili meselelerdir. Bizler de sizin için Medyum Behçet Hoca ile iletişime geçerek merak edilen soruları sorduk. Aldığımız bilgilendirici cevaplar ve merak ettikleriniz yazının devamında sizlerle.

 

 

 

Medyum Behçet Hoca yılardan beri medyumluk görevini icra eden ve gerek yurt içi gerekse de yurt dışında danışanlarına belirli konularda hizmet veren bir medyum. Kendisiyle iletişime geçerek başarılarının sırları hakkında uzun uzadıya sohbetler ettik ve bir çok danışanıyla daha öncesinde konuşma imkânı bulduk. Kendisinin de anlatımıyla medyumluk özel bir yetenekle doğmayı gerektiren ve doğal aurası çok güçlü olan insanların özel eğitimler sonucunda ve kazanılan tecrübelere binaen aldıkları el ile olunan bir uğraş. İnsanların sandığı gibi cinci hocalar ve bunların türevleri ise tamamen bu ilmin ışında kalan kimselerdir. Medyumluk tarih boyunca varlığını göstermiş, tüm inanışlarda ve tüm toplumlarda kendine farklı isimler ile yer bulmuştur. Kendisinin ifadesi ile anlatmak gerekirse doğru medyum doğru karar ve doğru zaman bir araya geldiğinde her soruna çare bulunabilmektedir. Şimdi sizlere en merak edilen konulardan sorduğumuz bazı sorulara alınan cevapları paylaşalım.

KISMET AÇMA BÜYÜSÜ NE İŞE YARAR?

Kısmet açma büyüsü adından da malum olduğu üzere kısmeti büyü yada başka bir şeyden dolayı kapalı olan kimselerin bu sıkıntılarına son vermek için yapılmaktadır. Özellikle bekar kadın ve erkeklerin eş ya da sevgili bulamama sorunlarını kökten ortadan kaldıracak kadar güçlü olan bu büyü doğru bir şekilde uygulandığında çok net sonuçlar vererek insanları hayretler içinde bırakmaktadır. Birçok kısmeti kapalı genç bayan ve erkek kendilerine doğru dürüst bir aday bulamamalarından şikayet ederken bir çoğu ise hiç kimseden talip görememe sıkıntısı yaşamaktadırlar. Her insan bir yuva kurup mutlu olmayı istemeye hakkı olduğunun farkındadır. Kısmet açma büyüsü de işte tam da böyle zamanlar için hazırlanmış bir büyü olarak karşımıza çıkmaktadır. Kısmet açma büyüleri kolay bir büyü olmadığı gibi hem normal yollar ile hem de kara büyü yöntemleri ile yapılan farklı versiyonları vardır. Kısmet açma büyüleri yapıldıktan sonra belirli aralıklarla etki etmeye ve sonunda kişinin kısmetini açarak ona doğru kişinin yolunu açmaya yarayan çok önemli büyüler arasında yer almaktadır.

DÖNGEL DUASI NEDİR?

Döngel duası denildiğinde akla ilk gelen giden birisini geri döndürmek için yapılacak olan bir dua olduğudur. Bu tanım aslında son derece doğru ve yerinde bir tanımdır. Döngel duası giden bir sevgiliyi, terk eden eşi ya da terk eden bir evladı geri getirmek için uzman bir medyumun kişiye özel hazırlayıp verdiği duanın adıdır. Bu dua belirlenen saatlerde belirlenen tekrarlar ile sayılara riayet edilerek yapıldığında mükemmel sonuçlar verecektir. Medyum Behçet Hoca’nın ifadesiyle döngel duası sayesinde bir sürü yuva yeniden şenlenmiş ve bir çok küllenen ilişki yeniden alev almıştır. Döngel duası da bu sebeplerden dolayı oldukça tercih edilen bir duadır. Ancak bu duada kişiye özel bazı değişiklikler yapıldığı gibi herkesin okuması gereken tekrar sayısı ve okuması gereken zaman aralığı farklılık göstermektedir. Bu sebeple bir tanıdığımız için hazırlanıp başarı sağlayan döngel duası kendiniz için yaptığımızda bir sonuç vermeyecektir. Medyumlar özellikle böyle sırlı dualar konusunda oldukça bilinçli olmalı ve bu duaları yaptıranlar da kesinlikle verilen görevleri harfiyen yerine getirmelidir.

ÇEVİRGEL DUASI NEDİR?

Çevirgel duası aslında döngel duasının bir farklı versiyonudur. Bu dualar bazı durumlarda medyumlar tarafından elle yazılarak hazırlanmakta ve bu yazımlarda farklı metot me maddeler kullanılmaktadır. Döngel duası ve çevirgel duası arasındaki fark ancak bu şekilde anlaşılabilir. Çevirgel duası da diğer bir çok özel dua gibi Medyum Behçet Hoca’nın uzman olduğu konulardandır. Çevirgel duası çok uzak mesafelerden etki edebilen ve yapıldığında karşı tarafın kalbini de ruhunu da yumuşata bir dua olarak bilinmektedir. Medyumlar özellikle bu sırlı dualar konusunda ehil olmadıkları sürece el atmamaktadırlar. Ancak bazı kimseler kendi başlarına bu dualardan fayda sağlamak için insanlara değişik dualar tavsiye etmekte ve başarısız olmaktadırlar. Dua ve bir çok gizemli olaylar incelendiğinde hepsinde bir disiplin ve bir ilim gizli olduğu anlaşılacaktır. Medyum Behçet Hoca da aileleri birleştirici ve ayrılıkları ortadan kaldıran bu dualar konusunda oldukça saygı gören medyumlardan olduğu için danışanları çok fazladır. Çevirgel duası ve diğer merak ettikleriniz için çekinmeden kendisi ile iletişime girerek bağlantı kurabilir ve dertlerinizden kurtulmaya vesile kılabilirsiniz.

Dualar oldukça güçlü rahmani yakarışlardır ancak doğru vakitlerde yapıldıkları zaman mutlaka kabul edilmektedirler. Burada anlaşılması gereken herkes için aynı zamanlar olduğu gibi herkes için farklı zamanlar da olduğudur. Kişiye özel yapılan bazı bakımlardan sonra o kişinin en doğru dua saati belirlenerek o saatte ve gerekli tekrar sayısınca dua etmesinin önemi çok büyüktür. Büyüler konusunda da yine doğru medyum ile çalışmak ve onun verdiği talimatları dinlemek gerekmektedir. Aksi takdirde dua yada büyünün faydalarını kırabilir yada işlerin ters gitmesine sebep olabiliriz. Her halükârda yabancısı olduğumuz gizemli yollarda rehberlik yapan medyumun talimatları bizler için kurtarıcı olacaktır.

Bir cevap yazın