Kylian Mbappe Psg’den Ayrılabilir

Spor

Kylian Mbappe PSG’den Ayrılabilir

Son günlerin popüler yıldızı Kylian Mbappé, Paris Saint-Germain (PSG) için oynayan genç bir Fransız futbolcudur. O dünyanın en pahalı oyuncusu ve yeni Lionel Messi olarak anılıyor. Kısa kariyerinde Mbappe bir tartışma izi bıraktı, ama aynı zamanda inanılmaz yetenekli bir oyuncu. Gelecek genç yıldız için parlak görünüyor, ancak süper yıldızlığa giden yolu zorluklarla doludur. Cloudbet Giriş

Mbappé, o zamanlar rekor olan 100 milyon € karşılığında Monaco’dan PSG’ye 2017’de katıldı. O zamandan beri, PSG’ye gelişi takımın oyun stilini canlandırdı. Messi’nin asist yapması gibi Mbappe de gol atıyor; Fransa’nın en üst liginde 18 yaşında ve bir genç için yeni rekorlar kırdı. Bununla birlikte, dalış ve flop için de eleştiriler aldı. Sonuç olarak, Mbappé saha içinde ve dışında bir etki yaratıyor.

En İyi Oyuncu Seçildi!

Mbappé’nin kendisi dahi parlak ışıklar gösterse de, oyun stili için de eleştiri aldı. Son sezonlarda birden fazla sarı kart ve kırmızı kart gördü. Ek olarak, rakip hayranlar tarafından sosyal medya platformlarında dalış ve flop için çağrıldı. Bu tuhaflıklar onun bazı taraftarların saygısını kazanmasını engelledi, ancak transfer hedefleri için rekabet ederken de yardımcı olduğunu kanıtladı.

Mbappé’nin PSG’deki başarısı, birçok övgüye yol açtı. 2017 ve 2018’de Ligue 1 Yılın Yeni Oyuncusu seçildi ve ayrıca 2017 ve 2018’de Fransa’nın En İyi Genç Oyuncusu seçildi. 2018’de Fransa’da Yılın En İyi Oyuncusu ödülünün yanı sıra liderlik için Altın Ayakkabı kazandı. PSG, Şampiyonlar Ligi finaline. Le Pen bile Kylian Mbappé’nin ‘yeni Fransa’mızın yüzü’ olduğunu itiraf etti. Son günlerin popüler ismi Mbappe’nin PSG kulübünden ayrılması konuşulan en önemli konular arasında bulunuyor ve ortalığı karıştırıyor. Yıldız ismin Real Madrid’e gitmek istediği konuşuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir