Kriyoterapi Bel Fıtığı Tedavi Yöntemi

Sağlık

Kriyoterapi Bel Fıtığı Tedavi Yöntemi

Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi dendiğinde akla gelen yöntemler arasında hiç şüphesiz kriyoterapi de yer almaktadır. Ozon tedavisi, radyofrekans ve epidural enjeksiyon tedavi yöntemlerinin yanında sık sık uygulanan bu yöntem “fizik tedavi yöntemi” olarak da bilinmektedir. Soğuk bir terapi ile uygulanan yöntem, kan dolaşımı üzerinde etkilidir. Kanın dolaşım hızını yavaşlatarak ağrının azaltılmasını amaçlayan yöntem sayesinde hastalar, bel fıtığı ağrılarından kurtulabilmektedir. Bu yöntem sayesinde kısa bir süre içerisinde hayatlarını büyük ölçüde kısıtlayan ağrılarına veda etmektedir. Ameliyatsız olarak uygulanan bu yöntem, ameliyatlı yöntemlerden çok daha avantajlı konumdadır. Ağrıları, acıları ve yaşanılan stresi azaltan ameliyatsız tedavi yöntemleri sayesinde hastalar daha rahat etmektedir.

Bel fıtığının tedavi edilmesi amacı ile kullanılan kriyoterapi sırasında ilk olarak uygulama yapılacak bölgenin yerine bakılmaktadır. Sonraki aşama ağrı bölgesinin derinliğini belirleme ve boyut saptamadır. Bu yöntemin uygulanması ile ayak siğillerinde 5 ya da 6 seans arasında başarı elde edilebilmektedir. El, yüz ya da genital bölge için ise 2 ya da 3 seans gerekmektedir.

OP. DR. FATİH KIRAR YORUMLARI VE ŞİKÂYETLERİ

Op. Dr. Fatih Kırar hastalara yardımcı olarak onların ağrısını dindirmeyi amaçlayan bir doktordur. Doktor sayesinde hastalar, acılarından kurtulduklarını ifade etmektedir. Pek çok hasta birkaç seans sonrasında ağrılarının azaldığını ve son seanstan sonra ağrılarının tamamen dindiğini ifade etmiştir. Yıllardır bel ağrısı problemi yaşayan ve bu nedenle hayatları kısıtlanan hastalar, ameliyatsız tedavi yöntemleri sayesinde günlük yaşamlarına kavuşmuştur. Op. Dr. Fatih Kırar tarafından gerçekleştirilen işlemler sonrasında hastalar bazı yorumlarda bulunmuştur. Bu yoruma aşağıdan erişebilirsiniz:

“Yaklaşık olarak 20 yıldır bel ağrısı çekiyordum. Hem belimde hem de bacağımda kuvvetli ağrılar hissediyordum. Sonra televizyon izler iken Op. Dr. Fatih Kırar ile tanıştım. Bu doktorun ameliyatsız olarak gerçekleştirdiği tedavi yöntemlerinden bahsediliyordu. Hemen araştırmaya başladım. Sonra doktorumuz sayesinde tedavi seanslarına başladık. Yıllar süren acım dindi, artık kendi başıma hareket edebiliyorum.

“Op. Dr. Fatih Kırar hocama çok teşekkür ederim. Eski sağlığımı geri kazanmama yardımcı oldu.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir