İzmir Hipodromunda Bayram Coşkusu

Spor

İzmir Hipodromunda Bayram Coşkusu

Başkan yapmış olduğu açıklamalarda ‘’Yarış parkurumuza gelen yarış severlere ikramların yanı sıra çocuklar için çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir. Günün anısına hediyeler dağıtıldı, drama gösterileri yapıldı ve çocuklar bir eğitmen eşliğinde atlı spa’mızı gezerek atları yakından tanıma fırsatı buldular. Ayrıca “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” temalı at yarışı selfie etkinliğimizde tüm ziyaretçilere ve yarış severlere sopalı bayraklar dağıttık. Buca İlçe Başkanı Mahmut Nedim Tunçer, Buca İlçe Emniyet Müdürü Adem Köpük ve Buca İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı. Toplantıya Sakallıoğlu katıldı’’ dedi.

Manavgat Side Rahvan At Yarışları, Geleneksel Binicilik Sporları Federasyonu, Manavgat Side Rahvan Şövalyeleri Derneği ve Manavgat Belediyesi işbirliği ile düzenlenmektedir. Side Büyük Plaj’da yapılan yarışta Import A, Import B, Triple Colt, Quadruple Colt, Deck, Small Medium, Large Medium, Başaltı ve Head kategorilerinde atlar yarıştı. Günün sürprizi ise Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen adına koşan atın 5 yerde öne geçmesi oldu.

Geleneksel Binicilik Sporları Federasyonu Binicilik Federasyonu Başkan Yardımcısı Zeki Genelooğlu, federasyonlarının yaklaşık 3 ay önce kurulduğunu, gözleri bağlı ve pusuya düşürüldüklerini söyledi. Saygı değer Federasyon Başkanımızın çabalarıyla, inşallah biz de öyle olacağız. Süvari arkadaşlarımızın çabalarıyla daha da iyi olacak. “Eminim bir yere varacaktır. İlk başta Bilal Erdoğan’a bize yaptıklarının karşılığını kesinlikle ödeyemezdik. İnşallah önümüzdeki günlerde sizlerle daha heyecanlı maçlar düzenlemeyi planlıyoruz” dedi . Deneme bonusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir