İnstagramda Etiketleme Nasıl Yapılır

Teknoloji

İnstagram’da Etiketleme Nasıl Yapılır

İnstagram’da etiketleme, diğer kullanıcıların da paylaşıma dahil edilmesidir. Sayfa veya konum etiketleme, kişi etiketleme ile daha çok kullanıcıya erişim sağlanabiliyor. İnstagram’da etiketleme nasıl yapılır, kaç kişi etiketlenebilir? İşte detaylar.

Instagram Hikayesinde Etiketleme Nasıl Yapılır?

İnstagram beğeni satın al paketleriyle hem takipçi sayısını hem beğeni sayısını artırabilirsiniz. Yapılan her paylaşım için etiketleme olanağı sağlayan İnstagram, fotoğraf ve videolarda etiketleme seçeneği sunar.

İnstagram hikayesinde etiketleme yapmak için öncelikle İnstagram’a giriş yapın. Ardında paylaşacağınız hikâyeyi seçin ve @ işaretine tıklayın. @ işaretine tıkladığınızda etiketlemek istediğiniz kişinin adını yazın ve çıkan listeden seçin. Hikayenizi etiketli biçimde paylaşabilirsiniz.

Resim ve video gönderilerinizde de her paylaşımınıza etiket ekleyebilirsiniz. Hem kişi etiketleme hem konu etiketleri ile tüm paylaşımlarınızı daha çok kullanıcıya ulaştırabilirsiniz.

Story de Nasıl Etiket Yapılır?

İnstagram Story’de nasıl etiket yapılır konusunda, kişi veya sayfa etiketlemesi yapabileceğinizden bahsedebiliriz. Özellikle yorum etiketlerinde maksimum 30 etikete kadar izin verilmektedir. Hikayelerde kişi etiketleme veya konu etiketlerini doğrudan kullanabilir ve istediğiniz sayıda kişi ekleyebilirsiniz.

İnstagram hikayelerinde post yapmak için; paylaşımı ekleyin ve yayınlamadan önce @ işaretine tıklayın. Listenizdeki isimler görüntülenir. Etiket yapacağınız kişi ismini girerek, görüntülenenlerden seçebilirsiniz. Ardından etiketinizi ekleyerek story paylaşımı yapabilirsiniz.

Instagram Konu Etiketleri Nasıl Yapılır?

İnstagram konu etiketleri, ana sayfa gönderilerinde yorum kısımlarına eklenir. Fotoğraf, video veya hikayelerde konu etiketi yapmak için # işaretini kullanmanız gerekiyor. İlgili paylaşımı gönderinize ekleyin ve açıklama kısmına # işaretini koyarak konu girin. Kaç tane etiket yapacaksanız her konuyu yazmadan önce # (hashtag) işareti ekleyin.

İnstagram Story’de konu etiketi eklemek içinse;

  • Hikayenizi çekin ya da rulodan ekleyin
  • Üst kısımdaki ikonlardan tıkladığınızda Konu Etiketini seçin
  • # işareti yanına eklemek istediğiniz konuyu, birleşik olarak yazın

İnstagram konu etiketleri, direkt olarak gönderiyle birlikte, mesaj ve yorumlarda kullanılabilir. İnstagram Reels video etiketleri, resim ve video gönderileri, hikaye etiketleri ve canlı yayın etiketleri gibi tüm fonksiyonlarda kullanılabilir.

Bayigram profesyonel İnstagram hizmetlerinden yararlanmak için https://bayigram.com/instagram-begeni-satin-al/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir