Fethiye Tekne Turu

Genel Kültür

Fethiye Tekne Turu

Bu muhteşem tur programı ile Fethiye’yi Ölüdeniz Kelebekler Vadisi ve 12 ada turunu kapsayan bir gezi ile keşfediyoruz. Düzenlediğimiz tekne turları full gün olup, tekne içinde ücretsiz hizmet vermektedir. Klasik tekne gezisini bir kenara bırakın. Fethiye Tekne Turu ile gerçek bir tekne turunun keyfini çıkarın. Seyahat planımız sabahın erken saatlerinde başlar ve akşam gün batımına kadar sürer. Sunulan tur hizmetlerinde ücretsiz ulaşım, otelden alma ve bırakma, tur rehberi hizmeti ve tabii ki kişisel sigorta dâhildir. Fethiye geziniz için farklı bir tatil planı düşünüyorsanız, size özel fırsatları sunalım ve en iyi şekilde tatilinizi yapmanızı sağlayalım.Teknelerimizgünlük olarak temizlenmektedir ve dezenfekte edilmektedir.Pandemi sürecinde güvenli bir şekilde aktivitelerinize devam edebilirsiniz.

Fethiye Tekne TuruProgramı

Fethiye tekne turu kapsamında 2 farklı tekne turu seçeneğimiz bulunmaktadır. Ölüdeniz Kelebekler Vadisi ve 12 ada turu seçeneklerini tercih edebilir veya farklı günlerde Fethiye’yi keşfedebilirsiniz. Açık büfe öğle yemeği servisi lezzetli seçenekler sunar. Dünyanın en güzel ve temiz sularından biri olan Ölüdeniz ‘de yüzecek ve çevredeki saklı cenneti keşfedecekseniz. Web sitemiz üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. İki farklı tekne turumuzun içerikleri farklıdır. Güzergâhlar farklı olsa da hizmet kalitesi ve hizmet türü aynıdır. Turun başlangıç ​​saati sabah erkendir. Ücretsiz transfer hizmetimizi kullanarak otelinizden alınıp limandaki buluşma noktasına götürüleceksiniz. Öğle yemeği menüsünde tavuk-balık, çeşitli mezeler ve makarnalar açık büfe olarak servis edilmektedir. Güzergâhlar ve transferler hakkında en güncel bilgileri almak ve detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Fethiye Tekne TuruGüzergâhı

Fethiye tekne turu kapsamında Mavi Mağara, Kelebekler Vadisi, St. Misafirlerimizin boş zamanlarını değerlendirebilmeleri için Nicolas Adası, Akvaryum Koyu, Soğuk Su Koyu ve Deve Plajı rotalarında dinleniyoruz. Yüzme, şnorkelli yüzme ve gezi için bolca zamanınız olacak. Her Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenen Fethiye 12 ada turlarında Tavşan Adası, Yassıcalar adası, Göcek adası, Tersane adası, Akvaryum koyu ve Kızıl Ada gibi 6 farklı lokasyonda mola vererek misafirlerimize 45 dakika yüzme ve dinlenme imkânı sunuyoruz. Seyahat planında belirtilen dinlenme süresi ve rota, hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Fethiye Tekne TuruFiyatları ve Rezervasyon

Fethiye ve çevresi için 2 farklı popüler seyahat seçeneği sunuyoruz. Bu yaz Fethiye tekne turu büyük indirimler yaptık. Fethiye 12 ada turu, yetişkin başına 140 TL, 0-6 yaş arası çocuklar için ücretsiz giriş, 7-17 yaş arası çocuklar için %50 indirim vardır. Otel transferleri ( Çift yönlü ) öğle yemeği, rehberlik hizmetleri, kişisel sigorta ve standart hizmetler fiyata dâhildir. 10 kişi ve üzerindeki kalabalık gruplar için belirlenen özel fiyat hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Fethiye çıkışlı diğer günlük turları görmek için https://renklitatil.com/fethiye-gunluk-turlar/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir