Duru Crystal Kahve Yanı Su Bardakları

Genel Kültür

Pek çok insan günün yorgunluğunu atmak için kendilerine küçük sürprizler yapıyor. Kahve içmek belkide bu sürprizlerin en yaygını. Sevdiklerinizle birlikte yaşamın verdiği telaştan biraz sıyrılıp dinlenmek istediğinizde ya da yanınıza bir kitap alıp okurken kendinize yapacağınız bu küçük jesti özelleştirmek istemez misiniz? Kahvenizin yanına tam anlamıyla ışıltılı, özel tasarım kahve yanı su bardağı ve kahve yanı kristal su bardakları koyarak kahvenizi içerken kendinize harika bir görsel şölen hazırlayabilirsiniz.

Bizler Duru Crystal olarak, klasik cam sanatı dalındaki birikimimizi sizlerle buluşturuyoruz. Özenle çalışan ustalarımızın ellerinden çıkan ürünleri pek çok farklı biçimde tasarlayıp beğenilerinize sunuyoruz.

Duru Crystal, cam sanatı ustalarının özgün ve modern el işçiliğiyle işledikleri ürünleri perakende ya da toptan olarak hizmetinize sunmaktadır.

Duru Crystal olarak bizler, kalitemizden asla ödün vermeksizin kendinize yapacağınız sürprizleri daha değerli kılmayı kendimize amaç edinip, çeşitli imkanlarımızla beğenilerinize aday oluyoruz.

Ürünlerimiz:

Tarafımızca ürettiğimiz Kahve Yanı Kristal Bardaklar usta işi tasarımlarıyla gözlerinize bir görsel şölen hazırlayacak, Bohemia Kristal Renkli Kadeh özel tasarımlarımızla zevklerinize hitap edecek şekilde üretilir. Kahve Yanı Su Bardağı ürünlerimizse daha sade göz zevkine sahip kişiler için alternatif olarak ustalarımız tarafından beğenilerinize sunulmaktadır.

Renk Seçenekleri:

Renk seçeneklerimiz mor, su yeşili, siyah, yeşil, sarı, kırmızı, mavi, pembe ve fuşya olmak üzere tam 10 renkten oluşmaktadır. Tüm renklerimiz müşterilermizin her birine güzel günlerde kullanması dileğiyle siparişlerinize hazırdır.

Kargo Ve Paketleme:

Ürünlerimiz asla zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenir ve kargo aşaması için hazır hale getirilir. Ürünümüz tarafımızdan kaynaklı bir sorunla elinize ulaştığı takdirde bizimle iletişime geçebilir, Whatsapp hattımızdan telafisini talep edebilirsiniz.

Ürünlerimiz paketlendikten sonra sizlere en kısa sürede ulaşması için alanında isim yapmış şirketlerle çalışıyoruz. Paketlediğimiz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmek için üstümüze düşen gayreti göstermeyi ihmal etmiyor, memnuniyetiniz için var gücümüzle çabalıyoruz. Ürünlerimiz özel üretim olduğu için üretim süresini de dahil ederek 12-13 gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyoruz.

İletişim Ve Destek Hatlarımız:

Mail: info@durucrystal.com

 Telefon: 0543 899 83 94

Bir cevap yazın