8 Yaş Doğum Günü Hediyesi İçin Benzersiz Fikirler!

Moda ve Yaşam

Okuma yazma öğrendikten sonra kitapların benzersiz dünyasını keşfettikleri o özel yaşlar! Evet, ona yakınları ve ailesi olarak en özel hediyelerden olan harika kitaplar zaten alıyorsunuzdur. Bunun dışında çoğu çocukta olduğu gibi tablet vb eşyaları da vardır. Oyuncaklardan zaten artık o bile sıkıldı, sizin masa oyunlarınıza dikiyor gözlerini. Yeni giysi ya da eşyalar almak ise ona göre zaten temel ihtiyaç olduğundan yeterince tatmin edeceğini düşünmüyorsunuz. Doğum günü vakti yaklaşırken, her zaman en önce sunulan tüm bu seçenekleri es geçtiğinizde geriye ne kalıyor, diye düşünmeyin! Çünkü tüm bunları aştığınızda sizi bekleyen seçenekler, önceden belki de hep hayalini kurduğunuz bir hizmet, deneyim hediye hizmeti. Nedir bu deneyim hediye hizmeti? bodo.com’un kendine has tarzı olan: eğitim, aktivite, sanatsal etkinlikler, teknoloji buluşmaları, gezi ve turlar gibi çoğu şeyin bütünü olarak düşünebilirsiniz. Çocuğunuza bodo deneyim hediyelerinin ne gibi faydaları olacağını saymaya gelirsek ise bu çok kısa olmaz ancak biraz bahsedelim. Eşya gibi çabuk kırılan yıpranan hediyelerin aksine, hafızası güçlü yavrunuzun ömür boyu aklında kalacağı 8 yaş doğum günü hediyesi olacak, ayrıca kişisel gelişimi ile birlikte bilimsel ve sanatsal kazanımlar sağlayacak.

8 yaş erkek çocuk hediyesi

Doğum gününün önemini kavrayıp özel hediyeler bekleyen çocuk, heyecanla günün gelmesini bekler. Bu yüzden onu hayal kırıklığına uğratmadan doğru hediyeyi seçmek çok önemlidir. O yaştaki çocuğu sevindirmenin en önemli yolunun maddiyat olduğunu düşünüyorsanız yanlış düşünüyorsunuz. İlgi duyduğu ve yatkın olduğu alanlara öncelik vermeyi deneyin! Örneğin, uçakları büyük bir hayranlıkla seyrediyorsa ‘’Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’ ile merakını giderecek, hayal kurmayı öğrenecektir. ‘’Aile için İllüzyon Müzesi Ziyareti’’, ebeveynleri ile eksik vakit geçirmenin sıkıntılarını yaşayan çocuklara ilaç gibi gelirken, burada bulunan birbirinden renkli ve şaşırtıcı bölümleri görme şansı verir. ‘’Çocuk için Trambolin Parkı’’, hayatta pek çok şeyden daha fazla eğlence sunan bir komplekste eğlenme fırsatı yaratır. Baba-oğul çok sevdiğiniz çikolatayı, bir de yapım aşamasında gözlemleyip denemeye ne dersiniz? ‘’İki Kişi için Çikolata Yapım Dersi’’. bodo ile çocuklarınızın zihin ve beden gelişimlerini olumlu yönde etkileyecek sürprizleri keşfedin.

8 yaş kız çocuk hediyesi

Geçen yıl bebekleri ile okul zamanının gelmesini bekleyen minik çiçeğiniz bu yıl artık okuduğu masallardan keyif alan biri haline geldi. Onda gördüğünüz günbegün değişim gibi, hayatımızda her daim yenilikler gerekir. ‘’Aile için Ormanda At Gezisi’’ deneyiminde doğayı birlikte keşfeder, atların dostluğunu kazanırsınız. ‘’Pizza Yapım Dersi’’, eğlenceli vakit geçirirken öğrenmesini sağlar. ‘’Airbus A320 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’ sayesinde gelecekteki mesleğini seçmesine katkıda bulunabilirsiniz. ‘’İki Kişi için Heykel Atölyesi’’ küçük ellerinden çıkan ilk eseri hazırlayıp sanat ortamını keşfetmesine şans tanır. bodo ile keşfet, yaşa, yaşat!

Bir cevap yazın