2021 Yapımlı Kağıttan Hayatlar Filmi

Genel Kültür

2021 Yapımlı Kağıttan Hayatlar Filmi

2021 yılında yapımı ve çekimleri tamamlanmış olup, seyirciye sunulan Kağıttan Hayatlar isimli film Netflix platformuna ait olan bir filmdir. Can Ulkay’ın yöneticiliğini yapmış olduğu Kağıttan Hayatlar filmi 12Mart 2021 tarihinde Netflix’te gösterime girmiştir. Senaryosu ise Ercan Mehmet Erdem’e ait olan bu filmde başrolleri ise Çağatay Ulusoy ve Emir Ali Doğrul paylaşmaktadır. Netflix platformundan filmin seyirci ile kavuşması üzerine izleyiciler arasında %77 oranında bir beğeni toplamıştır. Kağıttan Hayatlar filmi Türkçe olup, Türk asıllı bir filmdir. 97 dakika süren bu film dram türü içerisinde yer almaktadır. Kağıttan Hayatlar isimli filmde konu sokak ve sokak asıllı olduğundan dolayı bazı argo konuşmalar da film içerisinde yer alabilmektedir. Dizide başrollerden olan Ali isimli bir karakter ile Mehmet karakteri önde tutuluyor.

Kağıttan Hayatlar Filminde Anlatılmak İstenen ve Konu Nedir

Kağıttan Hayatlar filmi sokak asıllı olan ve sokak yaşamından esinlenilerek çekilmiş olan bir filmdir. Bu filmde genç bir adam olan Mehmet karakteri, kağıt toplayarak hayatındaki geçimi sağlamaktadır. Mehmet’in en büyük destekçisi ise arasının çok iyi olduğu, çok iyi geçindiği Tahsin Baba’dır. Mehmet karakterinin yaşamı, hayatına bir gün 8 yaşında olan Ali isimli çocuğun girmesi ile bambaşka, değişik bir hal alır. Ali2yi ailesi ile kavuşturmak için çabalayan ve uğraşan Mehmet bu esnada küçük çocuk olan Ali ile sıkı bir bağ kurar. Kurmuş olduğu bu bağ, Ali ile Mehmet’in arasındaki ilişkiyi konu alan bir filmdir. Aynı zamanda başrolde olan Mehmet karakteri çocukluğunu yaşayamamasından dolayı, çocukluk dönemlerine de oldukça önem veren bir karakter halindedir.

Kağıttan Hayatlar Filmine İnternet Üzerinden Erişim Sağlanabilir Mi

Kağıttan Hayatlar filmi dijital ortamda bulunmakta olan Netflix platformunda bulunuyor. Netflix platformundan Kağıttan Hayatlar filmine erişim sağlayabilmek için ise platforma dahil bir üyelik ya da abonelik işleminin bulunmuş olması gerekir. Bunun yanı sıra internet üzerinde bulunan bazı sayfalarda Netflix platformuna ait dizi ve filmlerin erişimi açıktır. Bu sayfalar herhangi bir üyelik ya da abonelik işlemi gereksinimi istemezken aynı zamanda netflix ücretsiz izle, netflix izle kavramları ile de aratıldığında kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Bir cevap yazın